5 wskazówek, jak zorganizować udaną wyprzedaż podwórkową

5 wskazówek, jak zorganizować udaną wyprzedaż podwórkową

Z zewnątrz patrząc, yard sales często może wydawać się dość dużo pracy. Chociaż hosting yard sale wymaga pewnego poziomu wysiłku, trochę organizacji może zrobić różnicę. Nie tylko zmusi Cię to do pozbycia się niechcianych rzeczy, ale także pomoże Ci zarobić kilka dodatkowych dolarów – zdecydowanie wygrana! Skorzystaj z tych pięciu wskazówek, które pomogą Ci przeprowadzić udaną i bezstresową letnią wyprzedaż.

Household Items in Cardboard Box: Relocation or Yard Sale

Man rifling through box of retro records

Prep and price
Organizacja to konieczność! W ciągu dwóch do trzech tygodni, wyciągnąć wszystkie przedmioty, które są zainteresowane w sprzedaży. Stwórz obszar w swoim domu, w którym możesz łatwo ułożyć, zwizualizować i wycenić wszystkie przedmioty. Jeśli chodzi o ceny, spróbuj wykorzystać ogólną zasadę 50-30-10: 50 procent kosztów detalicznych dla prawie nowych przedmiotów, 30 procent kosztów dla lekko używanych przedmiotów i 10 procent kosztów dla używanych przedmiotów.

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja
Lokalizacja może albo zrobić lub złamać sprzedaży jardowej. Impreza będzie bardziej udana, jeśli mieszkasz na dobrze przejezdnej ulicy z dużym parkingiem. Jednakże, jeśli to nie jest przypadek dla Ciebie, nie martw się! Zapytaj znajomego lub członka rodziny, który mieszka w idealnym miejscu, czy mógłbyś skorzystać z ich przestrzeni. Jeśli dadzą Ci iść naprzód, podzielić się zyskiem lub zrobić to multi-rodzinne yard sale z jeszcze więcej towarów do sprzedania!

Set the date
Między ciepłą pogodą i czasem wakacji, letnie miesiące zapewniają doskonałą podstawę do sprzedaży jardowej. Jeśli chodzi o wybór dnia, weekend otrzyma więcej ruchu pieszego niż dzień powszedni. Ponieważ niedziele są zazwyczaj spędzane z rodzinami, rozważ wybór soboty. Bądź przygotowany, aby obudzić się wcześnie! Częste yard sprzedaży shoppers są używane do perusing dla ofert, jak tylko słońce wstaje. Ponieważ matka natura jest bardzo nieprzewidywalna, pamiętaj o ustaleniu daty deszczu na wszelki wypadek.

Yard sale sign

Rozeznaj się w temacie
Nikt nie będzie wiedział, że jesteś gospodarzem yard sale, jeśli nie reklamować. Korzystne jest, aby wyświetlić jasne i zwięzłe oznakowanie. Obejmują one lokalizację, datę i godzinę, a także gorące przedmioty biletów do sprzedaży. Bądź świadomy przepisów miejskich, gdy strategiczne, gdzie powiesić znaki. Rozważ duże dzielnice, ruchliwe skrzyżowania i popularne centra handlowe. Również, morning-of oznakowanie będzie potrzebne zarówno dla rogu ulicy i podwórku. Oprócz wieszania fizycznych znaków, upewnij się, aby reklamować w lokalnej gazecie i online, jak również.

Garage sale with items priced and displayed on a table

Stage
W końcu nadszedł ten dzień! Chociaż wrzucenie wszystkich przedmiotów do pudełek i nazwanie tego dniem byłoby niezwykle proste, sprawi, że sprzedaż wszystkiego będzie znacznie trudniejsza. Zamiast tego, pogrupuj przedmioty według kategorii i rozłóż je na stołach. Najlepiej jest mieć wszystko na poziomie oczu, więc kupujący nie muszą przeszukiwać wielu pudełek. Każda kategoria powinna być odpowiednio oznaczona i wyceniona za pomocą znaku lub naklejek. Możesz również wykorzystać przenośne stojaki na ubrania, aby powiesić swoje przedmioty. Nie tylko jest to łatwiejsze dla kupujących, aby zobaczyć wszystkie ubrania, nie będzie musiał ponownie złożyć elementy rano.

Tego lata, umieścić te wskazówki w akcji i gospodarzem lukratywny yard sale bez zamieszania. Pamiętaj – śmieci jednej osoby to skarb innej osoby!

Drukowalne znaki wyprzedaży podwórkowej