Jesteś na wakacjach, dzięki Bogu. Here’s What to Cook

Jesteś na wakacjach, dzięki Bogu. Here’s What to Cook

Czy jest coś bardziej satysfakcjonującego niż założenie autorespondera OOO? Dzięki za twój email, ale nie sprawdzam swojego emaila. Dzięki za Twojego maila, ale jestem na plaży, popijam zimne wino, gram w Scrabble, wstaw swoją najchłodniejszą rozrywkę tutaj. Jedynym problemem jest to, co ugotować na obiad (i, miejmy nadzieję, zrobić na deser).

Wakacyjne jedzenie zależy od dwóch rzeczy: jakie lokalne produkty są dojrzałe i jaki sprzęt kuchenny ma twoja kwatera (lub, co bardziej prawdopodobne, nie ma). Te letnie przepisy są tak bezwysiłkowe, jak są zabawne, jak pływanie po basenie na nadmuchiwanym pączku. Więc podkręć AC i zróbmy coś dobrego.

Rzeczy, które powinieneś przynieść

Dla bezpieczeństwa. Nie, nie powiemy ci, żebyś przyniósł garnek, robot kuchenny lub całą szafkę z przyprawami. Ale są pewne składniki i gadżety, bez których nie chcielibyśmy się obyć, zwłaszcza jeśli jedziemy samochodem. Oto nasza pakowa lista życzeń – wybierz to, na co masz miejsce.

  1. Sól płatkowa i sól koszerna, ponieważ mdłe jedzenie to złe jedzenie, a złe jedzenie nie jest zapraszane na wakacje.
  2. Pieprz czarny i płatki chili: Patrz wyżej. Przynieś świeżo zmielone lub całe ziarna pieprzu oraz młynek.
  3. Oliwa z oliwek i ocet do podkręcenia wszystkiego, co kupisz na targu rolnym, od pomidorów po kukurydzę i sałatę.
  4. Ta przyprawa, którą dodajesz do wszystkiego: Sos Zhong? Żółta sriracha? Majonez Kewpie? Wszystkie trzy?
  5. Kawa lub herbata. Na wypadek, gdybyś był jednym z tych ludzi, którzy stają się nie mili, gdy nie dostaniesz swojej dawki kofeiny zaraz po przebudzeniu.
  6. Pojemniki do przechowywania na resztki (dzisiejsza kolacja to najłatwiejszy jutrzejszy lunch) i przygody (abyś mógł wygrać Best Meal at the Top of the Mountain).
  7. Noże– tak, nawet jeśli zdjęcia kuchni z Airbnb wyglądają obiecująco. Minimum szefa kuchni; złota gwiazda za ząbkowany i do krojenia.
  8. Microplane do cytrusów, imbiru, parmezanu, czosnku itp. Jak mówi Christina Chaey: „Kiedy zaczniesz podróżować ze swoim Microplane, możesz już nigdy nie wyruszyć w kolejną podróż bez niego.”
  9. Sheet pan: Nie możesz spakować każdej patelni, więc równie dobrze możesz spakować najbardziej uniwersalną.
  10. Otwieracz do wina ponieważ wakacje. Wybierz opcję poniżej 10 dolarów lub wydaj trochę więcej na elektryczne cudo.

Przepisy, które smakują jak lato

A będą smakować jeszcze lepiej, gdy podczas gotowania będziesz słuchać swoich ulubionych piosenek karaoke.