Trader Joe’s w końcu dostarcza mrożone przekąski, na które tak bardzo czekaliśmy

Trader Joe’s w końcu dostarcza mrożone przekąski, na które tak bardzo czekaliśmy

Jesteśmy w upale lata i najnowsze przekąski Trader Joe’s w końcu dostarczają mrożonych dóbr, za którymi się pocimy. Mianowicie Ube Mochi, Blueberry Dream Frozen Dessert Bars i te trójkolorowe lodowe pops, które sprawiają, że chcę się ślizgać topless po moim podwórku, tak jak robiłam to w dzieciństwie, ale nie zrobię tego ze strachu przed tym, co powiedzą o mnie na Nextdoor. („Jej cycki są tak nierówne jak jej bukszpany!”)

Co jeszcze jest nowe? Cacio e Pepe Gnocchi w alei mrożonek, Salsa Verde Flavored Corn Tortilla Chips pokryte zielonym pyłem i Unexpected Cheddar Chicken Sausage. Let’s slip 'n’ slide into it.

Snacks

Chili Pineapple Kettle Popcorn

Jednym z głównych smaków tego popcornu jest intensywna limonka, która kojarzy mi się ze świeżo otwartą torebką Froot Loops. Jeśli kochasz Froot Loops, pokochasz ten popcorn. Mdlący, IMO. Popcorn jest pikantny i limonkowy, ale może nawet gorzej, etykieta na torbie jest tak niecentralna, jak mój, cóż, nieważne. Pomiń to i trzymaj się zamiast tego przyprawionego chile suszonego ananasa lub mango.