Fakty o jesiennych zakupach domów

Fakty o jesiennych zakupach domów

Ludzie kochają jesień z wielu powodów. Za kupowanie domów? Nie za bardzo. Ale to nie znaczy, że jesień nie ma swoich wyraźnych zalet, jeśli jesteś na rynku nowego domu.

fall leaves

Nadszedł czas kryzysu.

Dla właścicieli domów, których nieruchomość jest nadal na rynku po lecie, nerwowość jest prawdopodobnie osiedlając się w – ich dom nadal nie sprzedał, a wakacje zbliżają się – więc mogą być zmotywowani do negocjacji, sprzedaży i rozliczenia przed wakacjami hit.

Less competition.

Szukanie domu w szczycie sezonu kupowania może być wyzwaniem. Kupujący dom w ciepłe dni są jak kupujący, którzy walczą z tłumem, aby zapłacić pełną cenę za wakacyjny prezent. Przez home shopping jesienią, będziesz jak kupujący, który dostaje ten sam prezent – bez konkurencyjnego stresu.

Better values abound.

Badania wykazały, że ceny domów często spadają jesienią z powodu mniejszej liczby kupujących na rynku domu podczas jesieni. Badanie Trulia wykazało również, że jesień jest korzystna dla osób kupujących dom po raz pierwszy, ponieważ dostępność domów na start wzrasta jesienią.

empty road

More personalized attention.

Twój agent nieruchomości prawdopodobnie ma znacznie więcej aktywności klienta podczas wiosny i lata, więc przyjść jesień, on lub ona będzie miał więcej czasu, aby skupić się na Ciebie i Twoje potrzeby domu-kupna.