BA Review Mosaic Foods’ Frozen Meal Delivery Service

BA Review Mosaic Foods’ Frozen Meal Delivery Service

Jestem leniwym kucharzem, dlatego spróbuję każdego zestawu posiłków, usługi subskrypcji dostaw i/lub gotowych posiłków, które pojawią się na mojej drodze. Ale mam również wysokie standardy dla tego, co jem, więc zwykle jestem pozostawiony dość rozczarowany. Mrożone posiłki Mosaic Foods, które wypróbowałam kilka razy w ciągu ostatniego roku, są o wiele lepsze od konkurencji. Oferują większą różnorodność, porcje są większe, a na początku są prawdziwe warzywa – w rzeczywistości, opcje Mosaic są w 100% wegetariańskie i obejmują również kilka posiłków wegańskich. Ale mogą być zawodne, jeśli chodzi o smak i nie zawsze są tak wygodne, jak powinny być mrożone posiłki (moim skromnym zdaniem), zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Po wypróbowaniu przedmiotów Mosaic z każdej kategorii, w tym misek owsianych, smoothies, misek wegetariańskich, zup i pizzy, mogę powiedzieć, że zamówiłbym pewne przedmioty z Mosaic ponownie i ponownie, ale nie polegałbym na usłudze więcej niż kilka razy w tygodniu. Czytaj dalej, aby zapoznać się z moją pełną recenzją Mosaic Foods: jak działa usługa posiłków, dania, które uwielbiam i te, które bym pominęła, oraz co warto wiedzieć, zanim się zapiszesz.

Rating: 7/10

Pros:

  • Szeroki wybór opcji z różnorodnych kuchni
  • Mosaic+ (zaprojektowane przez szefa kuchni pozycje, które przewyższają inne oferty pod względem smaku)
  • Sycące porcje
  • Wysoka wartość odżywcza
  • 100% wegetariańskie z opcjami wegańskimi

Wady:

  • Niespójny smak
  • Niektóre potrawy podgrzewają się bardziej równomiernie niż inne, a innym podgrzewanie zajmuje zbyt dużo czasu
  • Wysoka cena

O co chodzi z mrożonymi posiłkami w dzisiejszych czasach?

Kiedy dorastałem, mrożone posiłki zaspokajały jeden z dwóch stereotypów: mięsno-ziemniaczane kolacje typu dla głodnych, gotujących-ineptycznych mężczyzn lub niskotłuszczowe, 300-kaloryczne dania dla dietetycznych kobiet. Żadna z tych kategorii nie była zbyt dobra – pomyśl o spalonych w zamrażarce warzywach i tajemniczych mięsach, które nigdy do końca się nie rozmroziły. Dzisiaj alejki zamrażarek oferują dziesiątki gotowych opcji dla wszystkich rodzajów osób, a usługi dostarczania posiłków, takie jak Mosaic Foods i MagicKitchen.com, przynoszą je prosto pod twoje drzwi. Apetyt Amerykanów na mrożonki wzrósł o 21% na początku pandemii i nadal rośnie, a w 2021 roku rynek mrożonek będzie wart 69 miliardów dolarów.

Nie jest nowością, że mrożenie przedłuża żywotność żywności i pozwala zachować jej wartości odżywcze w stanie najwyższej świeżości. Około 40% żywności w Stanach Zjednoczonych nie jest zjadane każdego roku, z czego większość to owoce i warzywa, które nie są już w pełni sił. Wiele nowych marek mrożonek, w tym Mosaic, jest zbudowanych na założeniu, że gdybyśmy bardziej polegali na zamrażaniu, moglibyśmy zmniejszyć ilość odpadów żywnościowych, a nasz cały system żywnościowy byłby bardziej wydajny i mniej obciążający środowisko.

Jak działa Mosaic

Mosaic Foods, który został założony w Brooklynie w 2018 roku, siedzi na skrzyżowaniu usług dostawczych żywności przyjaznych dla zdrowia i rodziny. Jego spis wstępnie przygotowanych posiłków czerpie z różnorodności kuchni, używa głównie warzyw i nie ma sztucznych składników, a także jest sprzedawany w porcjach, które mają na celu utrzymanie cię w pełni (nie ma tutaj 200-kalorycznych „lunchów”). Mosaic nie reklamuje się jako wegetariańska, ale w tych daniach nie ma mięsa, a produkty są oznaczone jako wegańskie, bez orzechów, bez pszenicy, i/lub zawierające jajka.

Mosaic jest przede wszystkim sprzedawcą internetowym (choć obecnie mają pop-up na Brooklynie), a jego obszar dostawy obejmuje większość głównych regionów miejskich we wschodnich i zachodnich Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak wielu konkurentów, wymagana jest subskrypcja, ale jest to dość elastyczna umowa. Wybierasz swój plan posiłków (sześć, 12 lub 18 pozycji) i częstotliwość wysyłki (co tydzień lub co dwa, trzy lub cztery tygodnie). Możesz zmienić, wstrzymać lub anulować subskrypcję w dowolnym momencie bez ponoszenia kar. Wysyłka jest szybka – jeden lub dwa dni – a jedzenie dociera w suchym lodzie, w solidnym kartonie z opakowaniem nadającym się do recyklingu, gotowe do umieszczenia prosto w Twojej zamrażarce.