23 Festive New Year’s Drinks for Good Vibes Past Midnight

23 Festive New Year’s Drinks for Good Vibes Past Midnight

Gdy już ustalisz sylwestrowe przystawki (Team Finger Foods na zawsze), przenieś swoją uwagę na bar – ponieważ wybór noworocznych napojów zasługuje na równie dużą uwagę, co imprezowa playlista. Nasze ulubione koktajle sylwestrowe muszą spełniać następujące kryteria: Powinny (1) być łatwe do zrobienia, (2) zaspokajać potrzeby tłumu i, co najważniejsze, (3) sprawiać, że chcesz się ruszać, a nie drzemać (przepraszam, eggnog).

Mamy świąteczne drinki na każdą imprezę: slow burnery, które pobudzą do rozmowy, duże poncze dla gospodarzy, którzy nie chcą się angażować, i łatwe drinki, które napędzą imprezy taneczne i spontaniczne sesje karaoke. Na toast o północy mamy koktajl z szampanem, delikatne spritze i wiele innych koktajli z winem musującym, dzięki którym impreza będzie trwała całą noc. Oczywiście ta lista nie byłaby kompletna bez kilku klasycznych koktajli – skorzystaj z naszych bezbłędnych receptur na martini, old-fashioned i negroni, a także kilku zabawnych zwrotów akcji na ulubionych imprezach (negroni… sbagliato… z prosecco).

Daj nam bąbelki i cytrusy. Daj nam ostre smaki i odważne kolory. Koktajle noworoczne powinny być zabawne i uroczyste; to nie jest czas na zwykłego drinka.