Sylwester otwarty

Zapraszamy na sylwestra otwartego do Musso Sushi, gdzie świętować będziemy Nowy Rok, przy doskonałym sushi i wyrafinowanych alkoholach. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji.

Kurs Sushi najbliższy termin 09.11

Warsztaty trwają około 2 godzin, podczas których uczestnicy, każdy przy swoim stanowisku, podczujnym okiem doświadczonego sushi mastera uczą się przygotowywać podstawowe formy maków tj. Futomaki Uramaki Hosomaki W sumie 40 kawałków sushi, które konsumują na miejscu lub biorą ze sobą do domów.

JUŻ OD 110 ZŁ/OS

Warsztaty Sushi dla Klienta Korporacyjnego

Tu scenariusz spotkania dostosowywany jest do potrzeb grupy. Zazwyczaj uczestnicy przygotowują trzy rolki / uramaki, hosomaki, futomaki /, czyli 20 kawałków sushi. Warsztaty zazwyczaj poprzedzone są przystawkami, tak aby Goście, często po pracy mogli zaspokoić pierwszy głód.

Warsztaty Origami

Warsztaty origami - w każdą niedzielę w godzinach od 13:00 do 18:00 zapraszamy Dzieci na warszaty origami, które odbywają się w Musso Sushi przy ul. Zwierzynieckiej 23

Voucher

Voucher - spraw bliskim wyjątkowy prezent i wykup voucher na kolację lub kurs sushi, który osoba obdarowana może wykorzystać w dowolnym terminie.

Targ Rybny 24-25.11

W każdy pierwszy weekend miesiąca / piątek oraz sobota / zapraszamy do Musso Sushi przy ul. Zwierzynieckiej 23 na targ rybny. Poprzez to cykliczne wydarzenie chcemy przybliżyć Wam ciekawe gatunki ryb i owoców morza, jak również wyjatkowe potrawy kuchni japońskiej..

Kurs sushi dla Dzieci 9.12.

Gotowanie to doskonała zabawa. Podczas przygotowywania sushi najmłodsi komponują swoje ulubione rolki pod czujnym okiem sushi mastera. Ta przygoda zakończona jest dyplomem oraz oczywiście konsumpcją.

Menu Degustacyjne

Menu degustacyjne, to niebywała okazja na wypróbowanie 5 dań z karty Musso Sushi, z pomniejszonej, degustacyjnej wersji.